Душова кабіна Radaway Premium Plus A1900 90x90
Відео 1Фото 10 |
Radaway Premium Plus A1900 A90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Premium Plus A1900 90x90
Усі ціни 26 →Radaway Premium Plus A90 (90x90x190) прозора/хром (30403-01-01N) 30403-01- | 27 883 грн. |
Душова кабіна Radaway Premium Plus A 90x90 см (30403-01-02N) 30403-01-02N | 28 964 грн. |
Душовi кабiни Radaway Premium Plus A з двома розсувними дверима 900х900х19 | 29 289 грн. |
Radaway Premium Plus A90 (90x90x190) прозрачная/хром (30403-01-01N) 2147-2 | 27 883 грн. |
Radaway Premium Plus A90 (90x90x190) прозора/хром (30403-01-01N) 30403-01- | 27 883 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Premium Plus A1900 A90:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 30403-01-01N — колір скла: прозоре, колір профілю - хром
- арт. 30403-01-02N — колір скла: сатинове, колір профілю - хром
- арт. 30403-01-05N — колір скла: графітове, колір профілю - хром
- арт. 30403-01-06N — колір скла: тканина, колір профілю - хром
- арт. 30403-01-08N — колір скла: коричневе, колір профілю - хром
Модификації Radaway Premium Plus A1900
Ціни на Radaway Premium Plus A1900 |
---|---|---|---|---|
Radaway Premium Plus A1900 80x80 | від 19 852 грн. | 15 пропозицій | ||
Radaway Premium Plus A1900 85x85 | від 20 187 грн. | 7 пропозицій | ||
Radaway Premium Plus A1900 90x90 | від 21 428 грн. | 26 пропозицій | ||
Radaway Premium Plus A1900 100x100 | від 21 625 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →