Душова кабіна Radaway Premium Plus C1900 100x100
Фото 11 |
Radaway Premium Plus C1900 C100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Premium Plus C1900 100x100
Усі ціни 16 →Radaway Premium Plus C100 квадратна (100x100x190) прозора/хром (30443-01-0 | 28 832 грн. |
Душова кабіна Radaway Premium Plus C 1000x1000x1900, хром/графіт 30443-01- | 20 567 грн. |
Душова кабіна Premium Plus C 1000x1000x1900 хром/прозоре (30443-01-01N) | 29 160 грн. |
Radaway Premium Plus C100 квадратная (100x100x190) графит/хром (30443-01-0 | 30 572 грн. |
Radaway Premium Plus C100 квадратна (100x100x190) прозора/хром (30443-01-0 | 28 832 грн. |
ще 11 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Premium Plus C1900 C100:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 30443-01-01N — колір скла: прозоре, колір профілю - хром
- арт. 30443-01-05N — колір скла: графітове, колір профілю - хром
- арт. 30443-01-08N — колір скла: коричневе, колір профілю - хром
Модификації Radaway Premium Plus C1900
Ціни на Radaway Premium Plus C1900 |
---|---|---|---|---|
Radaway Premium Plus C1900 80x80 | від 19 560 грн. | 6 пропозицій | ||
Radaway Premium Plus C1900 90x90 | від 21 625 грн. | 27 пропозицій | ||
Radaway Premium Plus C1900 100x100 | від 20 567 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →