Душова кабіна Radaway Premium Plus P 100x90 не кутова
Фото 6 |
Radaway Premium Plus P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Premium Plus P 100x90 не кутова
Усі ціни 10 →Radaway Premium Plus P 100x90x190 прозора (33300-01-01N) 33300-01-01N | 38 719 грн. |
Душова кабіна Radaway Premium Plus P 1000x900x1900, хром/прозорий 33300-01 | 29 040 грн. |
Radaway Premium Plus P 100x90x190 прозрачная (33300-01-01N) 2222-20 | 38 719 грн. |
Radaway Premium Plus P 100x90x190 прозора (33300-01-01N) 33300-01-01N | 38 719 грн. |
Душевая кабина Radaway Premium Plus P 100x90x190 стекло прозрачное 33300-0 | 38 719 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Premium Plus P:
- Колір профілів — хром
- арт. 33300-01-01N — колір скла: прозоре, колір профілю - хром
- арт. 33300-01-08N — колір скла: коричневе, колір профілю - хром
РекомендуємоПорівняти в таблиці →