Ванна Radaway Tesalia 160x69.5 см (WA1-06-160x70U)
Фото 3 |
Radaway Tesalia 160x70 |
|
Товщина акрилу 4 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Tesalia 160x69.5 см
Ванна RADAWAY TESALIA 160x70 + ніжки WA1-06-160x070U | 14 654 грн. |
Ванна акрилова Radaway Tesalia 160x70 WA1-06-160x070U | 14 349 грн. |
Ванна акрилова RADAWAY TESALIA 160x70 + ніжки + сифон (WA1-06-160x070U) | 14 756 грн. |
Ванна акрилова TESALIA 160x70 з ніжками + сифон R135 WA1-06-160x070U (TM R | 10 700 грн. |
Ванна RADAWAY TESALIA 160x70 з ніжками + сифон R135 | 14 450 грн. |
Модификації Radaway Tesalia
Ціни на Radaway Tesalia |
---|---|---|---|---|
Radaway Tesalia 160x69.5 см | від 10 700 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Tesalia 170x75 см | від 13 932 грн. | 11 пропозицій | ||
Radaway Tesalia 180x80 см | від 15 287 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →