Душова кабіна Radaway Torrenta KDJ 80x80 права
Фото 10 | Товар застарів 38 275 грн. Тип: душова кабіна; Габарити (мм): 800x800x1850; Форма профілю: квадратна; Встановлення: права; Спосіб відкриття: дверцята; Стінки: двостінна; Матеріал стінок: скло; Скло: прозоре / матове / затемнене; Товщина скла (мм): 6; Гарнітур і можливості: Комплектація: Піддон: немає; |
Radaway Torrenta KDJ 80Rx80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Torrenta KDJ 80Rx80:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 32212-01-01NR — колір скла: прозоре
- арт. 32212-01-05NR — колір скла: графітове
- арт. 32212-01-10NR — колір скла: карре
Модификації Radaway Torrenta KDJ
Ціни на Radaway Torrenta KDJ |
---|---|---|---|---|
Radaway Torrenta KDJ 90x80 права | від 26 419 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Torrenta KDJ 90x90 ліва | від 26 775 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Torrenta KDJ 90x90 права | від 26 775 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Torrenta KDJ 90x100 права | від 28 081 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Torrenta KDJ 100x80 ліва | від 17 850 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Torrenta KDJ 100x80 права | від 24 323 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Torrenta KDJ 100x90 ліва | від 27 883 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Torrenta KDJ 100x90 права | від 27 883 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Torrenta KDJ 120x90 ліва | від 18 570 грн. | 3 пропозиції |