ІЧ обігрівач RAF 1190 0.8 кВт
RAF 1190 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RAF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RAF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RAF 1190 0.8 кВт
Усі ціни 6 →Кварцовий обігрівач RAF Електричний інфрачервоний обігрівач для дому, офіс | 760 грн. |
Інфрачервоний обігрівач кварцовий 800 Вт RAF 1190 | 599 грн. |
Обігрівач кварцовий RAF 1190 портативний електричний конвектор | 697 грн. |
Тепловентилятор/калорифер/дуйка 800Вт 220В RAF R1190 | 660 грн. |
Інфрачервоний обігрівач 800 Вт RAF R.1190 | 716 грн. |
Підігрівник підігрівний інфрачервоний кварцовий 800 Вт RAF 1190 | 660 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →