Контактний гриль Rainberg RB-5401 нержавіюча сталь
Фото 3 |
Rainberg RB-5401 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rainberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rainberg RB-5401 нержавіюча сталь
Усі ціни 21 →Гриль контактний электрошашлычница Rainberg RB-5401 1500W | 1 199 грн. |
Прижимной электрогриль Rainberg RB-5401 с антипригарным покрытием 1500W | 1 250 грн. |
Гриль RainBerg Сендвічниця гриль для будь-якого м'яса, птиці, риби, овочів | 1 010 грн. |
Гриль Rainberg Rb-5401 Електричний Гриль Прижимний Бутербродниця Rainberg | 1 499 грн. |
Гриль притискний Rainberg RB-5401 | 1 250 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →