Праска Rainberg RB 6306
Фото 7 |
Rainberg RB 6306 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rainberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rainberg RB 6306
Усі ціни 10 →Праска парова Rainberg RB 6306 з керамічним покриттям 3200вт функція самоо | 900 грн. |
Праска Rainberg 1600 W червоний (33-4-RB 6306) | 894 грн. |
Праска парова Rainberg RB-6306 R 3200Вт | 950 грн. |
Праска Rainberg RB 6306 1600 W | 1 164 грн. |
Праска парова електрична Rainberg RB-6306 з керамічним покриттям та подаче | 894 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →