Ручний відпарювач Rainberg RB-6313
Відео 2Фото 5 |
Rainberg RB-6313 незнімний бак |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rainberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rainberg RB-6313
Усі ціни 30 →Ручний відпарювач для одягу Rainberg RB – 6313 (1500W) вертикальна потужна | 750 грн. |
Ручний відпарювач для одягу Rainberg RB 6313-1 1500W, праска парова, верти | 590 грн. |
Відпарювач ручний 1500 Вт Rainberg RB - 6313 Чорний (ICL44) | 628 грн. |
Ручний вертикальний відпарювач Rainberg RB-6313 потужністю 1500Вт Чорний | 659 грн. |
Відпарювач Rainberg RB-6313 1800W з вішалкою з функцією дезінфекції та вер | 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →