Унітаз Rak Ceramics Cloud CLOWC1346500A
Rak Ceramics Cloud CLOWC1346500A |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rak Ceramics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rak Ceramics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rak Ceramics Cloud CLOWC1346500A
Унітаз підлоговий, безободковий, білий глянець Rak CLOUD CLOWC1346AWHA без | 18 896 грн. |
Унітаз для підлоги Rak CLOUD CLOWC1346500A білий матовий, без сидіння | 36 729 грн. |
Унітаз підлоговий Rak CLOUD CLOWC1346500A білий матовий, без сидіння | 30 397 грн. |
Унітаз для підлоги, безободковий, білий глянець Rak CLOUD CLOWC1346AWHA бе | 12 688 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →