Унітаз Rak Ceramics Cloud CLOWC1446500A
Фото 3 |
Rak Ceramics Cloud CLOWC1446500A |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rak Ceramics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rak Ceramics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rak Ceramics Cloud CLOWC1446500A
Усі ціни 22 →Унітаз підвісний RAK Ceramics Cloud CLOWC1446AWHA з сидінням Soft Close CL | 17 900 грн. |
Унітаз підвісний Rak Ceramics Сloud у комплекті з сидінням Slim Soft Close | 25 000 грн. |
Rak Ceramics Rak Ceramics Cloud CLOSC391500+CLOWC1446500A безободочный с с | 22 900 грн. |
Унитаз подвесной Rak Ceramics CLOUD с сидением Soft Close (CLOWC1446504A) | 27 241 грн. |
Підвісний унітаз безободковий RAK CLOUD CLOWC1446500A | 35 069 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →