Термос Ranger Expert 0.5 L 0.5 л
Відео 1Фото 3 |
Ranger Expert 0.5 L |
|
Півлітровий термос торгової марки Ranger представляє середній ціновий сегмент. Виробник позиціонує модель в якості рішення для роботи, піших прогулянок, коротких вилазок на природу (за грибами, на риболовлю і т.д.). Основним матеріалом виготовлення виступає нержавіюча сталь, з якої зроблена і колба, і зовнішні стінки. Зовнішнє покриття виконано з пластика, що сприяє зручному утриманню в руці без ризиків вислизання.
Термос Ranger Expert 0.5 L, згідно з паспортними даними, відмінно справляється із завданням утримання тепла: окріп повільно втрачає температуру, яка через 6 годин знизиться до 79 °С, через 12 — до 67 °С, а через добу — до 52 °С.окремої згадки заслуговує система закривання/відкривання верхня кришка розкручується і перетворюється в дві компактні чашки, а під нею розташовується пробка на різьбі, що сприяє високій герметичності. Остання також допускає налив в напівзакритому стані, що покликане знизити тепловтрати і прискорити експлуатацію. Модель не займе багато місця в сумці або рюкзаку (габарити 220x80 мм) і важить без рідини помірні 360 грам.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ranger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ranger.
Купити Ranger Expert 0.5 L 0.5 л
Усі ціни 34 →Термос Ranger Expert (0,5л), оливковый 234-12040,5 | 799 грн. |
Термос Ranger Expert 0,5 L (RA 9918) | 760 грн. |
Термос Ranger Expert 0,5 L (Ар. RA 9918) | 799 грн. |
Термос Ranger Expert 0,5 л (RA 9918) | 799 грн. |