Термосумка Ranger HB-5M (RA 9905)
Фото 5 |
Ranger HB-5M 15 л30 л |
|
Термосумка виконана з високоміцного нейлону 600D, з ізотермічним наповнювачем товщиною 6 мм На сумці передбачений сітчаста кишеня під дрібні речі і світловідбивні елементи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ranger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ranger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ranger HB-5M
Усі ціни 23 →Термосумка Ranger HB5-M (15л), хаки 234-1089M | 549 грн. |
Термосумка Ranger HB5-M, RA 9905 | 549 грн. |
Термо-сумка Ranger HB5-M RA 9905 | 549 грн. |
Термосумка Ranger HB5-M (Арт. RA 9905) | 549 грн. |
Термосумка Ranger HB5-M (RA 9905) | 549 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Ranger HB-5M
Ціни на Ranger HB-5M |
---|---|---|---|---|
Ranger HB-5M | від 499 грн. | 26 пропозицій | ||
Ranger HB5-L | від 570 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →