Термосумка Ranger HB5-L (RA 9906)
Фото 5 |
Ranger HB5-L 15 л30 л |
|
Термосумка виконана з високоміцного нейлону 600D, з ізотермічним наповнювачем товщиною 6 мм На сумці передбачений сітчаста кишеня під дрібні речі і світловідбивні елементи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ranger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ranger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ranger HB5-L
Усі ціни 38 →Термосумка Ranger HB5-L 30 л RA9906 | 699 грн. |
Термосумка Ranger HB5-L (RA9906) 146479 | 699 грн. |
Термосумка Ranger HB5-L (30л), хаки 234-1089L | 699 грн. |
Ranger Ra 9906 | 699 грн. |
Термосумка Ranger HB5-L, RA 9906 | 699 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ranger HB5-L
Ціни на Ranger HB5-L |
---|---|---|---|---|
Ranger HB-5M | від 499 грн. | 31 пропозиція | ||
Ranger HB5-L | від 570 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →