Душова кабіна Ravak 10° 10AP4-120x90 120x90 ліва / права
Відео 2Фото 5 |
Ravak 10° 10AP4-120x90 |
|
Кабіна оснащена функцією AntiCalc — технологія захисту скла від вапняних відкладень (водовідштовхувальний бар'єр)
Піддон купується окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak 10° 10AP4-120x90 120x90 ліва / права
Усі ціни 15 →Душова кабіна 10 ° 10AP4-120 / 90 білий + Transparent 0ZVG70100Z1 | 31 575 грн. |
Душова кабіна Ravak 10AP4-120/90 білий TRANSPARENT 0ZVG70100Z1 | 45 107 грн. |
Душовий кут Ravak 10` 120х90 см 10AP4-120/90 білий+transparent (0ZVG70100Z | 45 107 грн. |
Ravak Ravak душова кабіна 10AP4-120/90 transparent, білий - 0ZVG70100Z1 | 38 115 грн. |
Душевая кабина RAVAK 10° 10AP4-120x90 белый+transparent 0ZVG70100Z1 | 36 086 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →