Ванна Ravak 10° 160x95 см
Фото 8 |
Ravak 10° 160x95 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak 10° 160x95 см
Усі ціни 17 →Ванна Ravak 10` 160x95 см L (C831000000) C831000000 | 14 418 грн. |
Ванна акрилова Ravak 10° 160 x 95 см, L (виконання зліва) C831000000 C8310 | 20 597 грн. |
Ravak Ravak Ванна акрил. 10*160х95, ліва - C831000000 | 14 417 грн. |
Ванна акрилова Ravak 10° 160x95 L C831000000 | 14 418 грн. |
Ванна акрилова RAVAK 10° 160x95 L (C831000000) | 14 418 грн. |
ще 12 пропозицій
Все, що робить Ravak з акрилу це барахло! Не раджу купувати вироби з акрилу, це все одно що ви гроші викинете на сміття. Гарантії які вони обіцяють і не виконують, лише голосні слова... не раджу купувати нічого з того, що купив. Можливо тільки тумба Поверхню матувати за два тижні користуюся Ravak 10° 170x100 менше місяця |
Додати відгук
Модификації Ravak 10°
Ціни на Ravak 10° |
---|---|---|---|---|
Ravak 10° 160x95 см | від 14 417 грн. | 17 пропозицій | ||
Ravak 10° 170x75 см | від 18 188 грн. | 12 пропозицій | ||
Ravak 10° 170x100 см | від 17 509 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →