Умивальник Ravak 10° 650 L 650 мм чаша праворуч (XJIL1165000)
Фото 4 |
Ravak 10° 650 L 650 мм чаша ліворуч 650 мм чаша праворуч |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak 10° 650 L 650 мм чаша праворуч
Усі ціни 11 →Умивальник Ravak 10° 650 L кутовий з литого мармуру XJIL1165000 | 10 750 грн. |
Раковина Ravak 10` 650 65 см L ліва (XJIL1165000) XJIL1165000 | 10 750 грн. |
Ravak Ravak Раковина 10* 650, 65х53,5 см, кутова, ліва - XJIL1165000 | 8 599 грн. |
Умивальник Ravak 10° 65x49 левый XJIL1165000 | 8 600 грн. |
Кутовий умивальник Ravak 10 650 L з литого мармуру (XJIL1165000) | 12 360 грн. |
ще 6 пропозицій
Модифікація моделі:
- арт. XJIL1165000 — лівобічний
- арт. XJIP1165000 — правобічний
Модификації Ravak 10° 650 L
Ціни на Ravak 10° 650 L |
---|---|---|---|---|
Ravak 10° 650 R 650 мм чаша ліворуч | від 8 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Ravak 10° 650 L 650 мм чаша праворуч | від 8 599 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →