Змішувач Ravak 10° TD 012.00
Ravak 10° TD 012.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak 10° TD 012.00
Усі ціни 14 →TD 012.00 Змішувач для умивальника без Відкривання стоку X070064 | 4 386 грн. |
TD 012.00 Змішувач для умивальника без відкриття стоку X070064 | 4 171 грн. |
Ravak Ravak 10 TD 012.00 X070064 | 4 386 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний RAVAK 10° хром латунь X070064 | 4 171 грн. |
Змішувач для раковини Ravak 10` TD 012.00 (X070064) X070064 | 4 386 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →