Змішувач Ravak 10° TD 061.00 (X070068)
Ravak 10° TD 061.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak 10° TD 061.00
Усі ціни 13 →Ravak Ravak 10° TD 061.00 НЧ+СЧ X070068 | 6 622 грн. |
Змішувач прихованого монтажу з перемикачем RAVAK 10° хром латунь 170x140мм | 6 278 грн. |
Змішувач для ванни прихованого монтажу Ravak 10` TD 061.00 (X070068) X0700 | 4 395 грн. |
Ravak Ravak Змішувач 10* д/прихов.монтажу з перемік. (TD 061.00) - X070068 | 4 394 грн. |
Змішувач для ванни и душа Ravak 10° TD 061.00 X070068 | 4 395 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →