Змішувач Ravak 10° TD 065.00
Ravak 10° TD 065.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak 10° TD 065.00
Усі ціни 11 →Ravak Ravak 10° TD 065.00 для R-box X070070 | 5 719 грн. |
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини RAVAK 10° хром латунь 17 | 5 418 грн. |
Змішувач для ванни прихованого монтажу Ravak 10` TD 065.00 для R-box (X070 | 5 719 грн. |
Ravak Ravak Змішувач 10* д/прихов.монтажу з перемік.д/R-box (TD 065.00) - | 4 578 грн. |
Змішувач відкритого монтажу ванна/душ Ravak 10 градусів TD 065.00 (X070070 | 6 260 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →