Змішувач Ravak 10° TD 066.00
Ravak 10° TD 066.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak 10° TD 066.00
Усі ціни 7 →Зовнішня частина прихованого змішувача RAVAK 10° хром латунь 170x140мм X07 | 4 558 грн. |
Змішувач для душу НЧ+СЧ Ravak 10` TD 066.00 для R-box (X070071) X070071 | 3 010 грн. |
Змішувач для душу Ravak 10° TD 066.00 X070071 | 3 010 грн. |
Змішувач відкритого монтажу для душу Ravak 10 градусів TD 066.00 (X070071) | 4 930 грн. |
Смеситель для душа НЧ+СЧ Ravak 10` TD 066.00 для R-box (X070071) X070071 | 3 010 грн. |
Змішувач для душа Ravak 10 ° TD 066.00 для R-box X070071 | 4 558 грн. |
Зовнішня частина прихованого змішувача RAVAK 10° хром латунь 170x140мм X07 | 4 558 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Ravak 10° TD 066.00:
- Купується окремо прихована частина для внутрішнього монтажу R-box RB 070.50 (арт. X070052)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →