Душова система Ravak 10° TD 091.00/150 (X070103)
Фото 3 |
Ravak 10° TD 091.00/150 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak 10° TD 091.00/150
Усі ціни 8 →Душова система із термостатом RAVAK 10° із верхнім душем латунна хром X070 | 21 027 грн. |
Ravak Ravak Душова штанга 10* з термостатічнім зміш. и душ.набором (TD 091 | 19 994 грн. |
Душова система RAVAK 10° с термостатом TD 091.00/150 хром X070103 | 19 995 грн. |
Душова штанга Ravak 10° TD 091.00/150 з термостатичним змішувачем і душеви | 22 870 грн. |
Душова система з термостатом Ravak 10° TD 091.00/150 (X070103) X070103 | 21 027 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →