Ручна лійка Ravak Air 958.00
Фото 4 |
Ravak Air 958.00 |
|
Різьбове з'єднання G1/2". Система очищення форсунок EasyClean
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Air 958.00
Усі ціни 15 →Душова лійка RAVAK Air із кнопкою 120x120мм пластикова хром X07P348 | 1 075 грн. |
Ручний душ Ravak Air 958.00 (X07P348) X07P348 | 1 118 грн. |
Ravak Ravak Лійка ручного душа Air, 3 функції, хром (958.00) - X07P348 | 1 074 грн. |
Ravak Air X07P348 | 1 340 грн. |
Ручний душ RAVAK Air 958.10, с 3 типами струи, белый X07P349 | 903 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →