Ванна Ravak Asymmetric 150x100 см
Відео 1Фото 3 |
Ravak Asymmetric 150x100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Asymmetric 150x100 см
Ванна Ravak Asymmetric L 150х100 белая C441000000 | 19 943 грн. |
Ванна акрилова Ravak Asymmetric 150x100 R C451000000 | 18 791 грн. |
Ванна акрилова RAVAK Asymmetric 150x100 R з панеллю та ніжками правобічна | 19 500 грн. |
Ванна Ravak Asymmetric R 150х100 белая C451000000 | 19 943 грн. |
Відеоогляди
Модификації Ravak Asymmetric
Ціни на Ravak Asymmetric |
---|---|---|---|---|
Ravak Asymmetric 150x100 см | від 18 791 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravak Asymmetric 160x105 см | від 20 468 грн. | 5 пропозицій | ||
Ravak Asymmetric 170x110 см | від 23 134 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →