Ванна Ravak Asymmetric II 170x110 см
Відео 1Фото 2 |
Ravak Asymmetric II 170x110 |
|
Додатково комплектується гідромасажною системою та іншими опціями.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Asymmetric II 170x110 см
Усі ціни 23 →Ванна акрилова асиметрична Ravak Asymmetric II 170x110 R права C931000000 | 23 177 грн. |
Ванна акрилова Ravak Asymmetric II 170 х 110 см (виконання зліва) C9210000 | 23 177 грн. |
Ravak Ravak Ванна акрил. ASYMMETRIC 2 170, права - C931000000 | 23 176 грн. |
Ванна акрилова RAVAK ASYMMETRIC II 170x110 L (C921000000) | 23 177 грн. |
Ванна акрилова Ravak Asymmetric II 170х110 L C921000000 | 23 177 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ravak Asymmetric II
Ціни на Ravak Asymmetric II |
---|---|---|---|---|
Ravak Asymmetric II 150x100 см | від 16 678 грн. | 24 пропозиції | ||
Ravak Asymmetric II 160x105 см | від 17 768 грн. | 25 пропозицій | ||
Ravak Asymmetric II 170x110 см | від 20 482 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →