Умивальник Ravak Avocado 850 L 850 мм чаша праворуч (XJ1L1100000)
Фото 5 |
Ravak Avocado 850 L 850 мм чаша ліворуч 850 мм чаша праворуч |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Avocado 850 L 850 мм чаша праворуч
Усі ціни 11 →Рковина кутова Ravak Avocado 850х450х124 мм (лівий варіант) XJ1L1100000 XJ | 7 783 грн. |
Умивальник підвісний RAVAK AVOCADO 850x450x124мм асиметричний білий XJ1L11 | 8 046 грн. |
Раковина Ravak Avocado L 85 см ліва (XJ1L1100000) XJ1L1100000 | 8 514 грн. |
Ravak Ravak Раковина AVOCADO 85см, ліва - XJ1L1100000 | 6 577 грн. |
Раковина Ravak Avocado (XJ1L1100000) | 7 783 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Ravak Avocado 850 L
Ціни на Ravak Avocado 850 L |
---|---|---|---|---|
Ravak Avocado 850 R 850 мм чаша ліворуч | від 7 779 грн. | 11 пропозицій | ||
Ravak Avocado 850 L 850 мм чаша праворуч | від 6 577 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →