Умивальник Ravak Avocado 950 L 950 мм чаша праворуч (XJ9L1100000)
Ravak Avocado 950 L 950 мм чаша ліворуч 950 мм чаша праворуч |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Avocado 950 L 950 мм чаша праворуч
Усі ціни 9 →Раковина кутова Ravak Avocado Comfort 950х530х190 мм (лівий варіант) XJ9L1 | 10 277 грн. |
Раковина Ravak Avocado Comfort L 95 см ліва (XJ9L1100000) XJ9L1100000 | 10 277 грн. |
Ravak Ravak Раковина AVOCADO COMFORT 95см, ліва - XJ9L1100000 | 10 276 грн. |
Раковина Ravak Avocado Comfort (XJ9L1100000) | 10 277 грн. |
Раковина Ravak Avocado Comfort L 95 см левая (XJ9L1100000) XJ9L1100000 | 10 277 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Ravak Avocado 950 L
Ціни на Ravak Avocado 950 L |
---|---|---|---|---|
Ravak Avocado 950 R 950 мм чаша ліворуч | від 8 684 грн. | 9 пропозицій | ||
Ravak Avocado 950 L 950 мм чаша праворуч | від 10 276 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →