Душова кабіна Ravak Blix 89x89 кутова
Відео 1Фото 7 |
Ravak Blix BLRV2-90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Blix 89x89 кутова
Усі ціни 59 →Душова кабіна BLRV2K-90 Сатин GRAPE (1XV70U00ZG) 1XV70U00ZG | 22 790 грн. |
Душова кабіна RAVAK Blix BLRV2-90 квадратна, 900x900 мм h1900, профіль біл | 33 798 грн. |
Ravak Ravak BLRV2-90 Полир. алюм. Transparent (1LV70C00Z1) 1LV70C00Z1 | 33 927 грн. |
Кабіна для душу квадратна RAVAK Blix BLRV2 дводверна без піддону 90x90x190 | 35 776 грн. |
Душовий кут Ravak Blix 90 см BLRV2-90 полірований алюміній+transparent (1L | 33 927 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової кабіни Ravak Blix BLRV2-90:
- AntiCalc — технологія захисту скла від вапняних відкладень (водовідштовхувальний бар'єр)
- Колір профілю — сатин, білий, сріблястий
- Піддон купується окремо
Модификації Ravak Blix
Ціни на Ravak Blix |
---|---|---|---|---|
Ravak Blix 79x79 кутова | від 25 525 грн. | 18 пропозицій | ||
Ravak Blix 80x80 кутова | від 18 782 грн. | 5 пропозицій | ||
Ravak Blix 89x89 кутова | від 17 097 грн. | 59 пропозицій | ||
Ravak Blix 90x90 кутова | від 15 893 грн. | 1 пропозиція | ||
Ravak Blix 109x109 кутова | від 26 832 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →