Душова кабіна Ravak Blix 120x80 ліва / права
Відео 1Фото 8 | Товар застарів 18 816 грн. Тип: душова кабіна; Габарити (мм): 1200x800x1900; Форма профілю: прямокутна; Встановлення: ліва / права; Спосіб відкриття: розсувні двері; Ширина входу (мм): 575; Стінки: двостінна; Матеріал стінок: скло; Скло: прозоре/матове; Товщина скла (мм): 6; Гарнітур і можливості: Комплектація: Піддон: немає |
Ravak Blix BLRV2K 120x80 |
|
Кабіна оснащена функцією AntiCalc — технологія захисту скла від вапняних відкладень (водовідштовхувальний бар'єр)
Піддон купується окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Ravak Blix
Ціни на Ravak Blix |
---|---|---|---|---|
Ravak Blix 79x79 кутова | від 25 525 грн. | 18 пропозицій | ||
Ravak Blix 80x80 кутова | від 18 782 грн. | 5 пропозицій | ||
Ravak Blix 89x89 кутова | від 17 097 грн. | 59 пропозицій | ||
Ravak Blix 90x90 кутова | від 15 893 грн. | 1 пропозиція | ||
Ravak Blix 109x109 кутова | від 26 832 грн. | 5 пропозицій |