Душова кабіна Ravak Blix Slim 90x90 (X1LM70C00Z1)
Фото 2 |
Ravak Blix Slim BLSRV2-90 80x8090x90 |
|
Покриття скла Anticalc: захищає скло від відкладень і бруду. Колір профілю: блискучий (полірований алюміній).
Піддон купується окремо. Встановлюється на піддон або на підлогу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Blix Slim 90x90
Усі ціни 12 →Душовий куточок напівкруглий Ravak Blix Slim BLSRV2-90 (профіль - полир. А | 25 456 грн. |
Ravak Ravak BLSRV2-90 Полир. алюм. Transparent (X1LM70C00Z1) X1LM70C00Z1 | 25 456 грн. |
Душова кабіна квадратна RAVAK Blix Slim BLSRV2 дводверна без піддону 90x90 | 25 456 грн. |
Ravak Ravak Душ. штора BLSRV 2-90 transparent, полір.алюмін, скло - X1LM70 | 21 510 грн. |
Душовий куточок Ravak BLIX Slim BLSRV2-90, поліров. алюміній + TRANSPARENT | 25 456 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Ravak Blix Slim
Ціни на Ravak Blix Slim |
---|---|---|---|---|
Ravak Blix Slim 80x80 | від 20 457 грн. | 8 пропозицій | ||
Ravak Blix Slim 90x90 | від 21 510 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →