Душова кабіна Ravak Brilliant 80x80 ліва (0UL44A00Z1)
Відео 1Фото 9 |
Ravak Brilliant BSDPS-80L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Brilliant 80x80 ліва
Душовий куточок Brilliant BSDPS-80/80 L хром + transparent (0UL44A00Z1) 0U | 26 660 грн. |
Душова кабіна RAVAK Brilliant BSDPS-80/80 L прямокутна, ліва 800x800 мм h1 | 26 660 грн. |
Душевая кабина RAVAK Brilliant BSDPS-80/80 L прямоугольная, левая 800x800 | 21 328 грн. |
Душова кабіна Ravak Brilliant BSDPS-80/80 хром L + скло Transparent (0UL44 | 22 350 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової кабіни Ravak Brilliant BSDPS-80L:
- B SET (петлі, кріплення, ручки, монтажний набір) необхідно докуповувати до виробу окремо
- AntiCalc — технологія захисту скла від вапняних відкладень (водовідштовхувальний бар'єр)
- Піддон купується окремо
Модификації Ravak Brilliant
Ціни на Ravak Brilliant |
---|---|---|---|---|
Ravak Brilliant 80x80 ліва | від 21 328 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravak Brilliant 80x80 права | від 21 328 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravak Brilliant 80x100 ліва | від 20 347 грн. | 11 пропозицій | ||
Ravak Brilliant 80x100 права | від 20 348 грн. | 10 пропозицій | ||
Ravak Brilliant 80x110 ліва | від 21 221 грн. | 11 пропозицій | ||
Ravak Brilliant 80x110 права | від 24 252 грн. | 5 пропозицій | ||
Ravak Brilliant 80x120 ліва | від 25 215 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravak Brilliant 80x120 права | від 25 215 грн. | 9 пропозицій | ||
Ravak Brilliant 90x90 ліва | від 23 323 грн. | 5 пропозицій | ||
Ravak Brilliant 90x90 права | від 23 770 грн. | 6 пропозицій | ||
Ravak Brilliant 90x120 ліва | від 22 936 грн. | 9 пропозицій | ||
Ravak Brilliant 90x120 права | від 22 936 грн. | 10 пропозицій | ||
Ravak Brilliant 100x100 ліва | від 24 800 грн. | 7 пропозицій | ||
Ravak Brilliant 100x100 права | від 24 800 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →