Душова кабіна Ravak Brilliant 90x120 права (0UPG7A00Z1)
Відео 1Фото 9 |
Ravak Brilliant BSDPS-90x120R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Brilliant 90x120 права
Усі ціни 10 →Душова кабіна Ravak Brilliant BSDPS-120/90 R хром / transparent (0UPG7A00Z | 22 936 грн. |
Душова кабіна RAVAK Brilliant BSDPS-120/90 R прямокутна, права 1200x900 мм | 32 766 грн. |
Кабіна для душу прямокутна RAVAK Brilliant BSDPS R права без піддону 120x9 | 32 766 грн. |
Душова кабіна Ravak Brilliant 120 см BSDPS-120/90 R хром+transparent (0UPG | 32 766 грн. |
Ravak Ravak Душ шторка BSDPS-120/90 R, transparent, хром - 0UPG7A00Z1 | 27 687 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової кабіни Ravak Brilliant BSDPS-90x120R:
- B SET (петлі, кріплення, ручки, монтажний набір) необхідно докуповувати до виробу окремо
- AntiCalc — технологія захисту скла від вапняних відкладень (водовідштовхувальний бар'єр)
- Піддон купується окремо
Модификації Ravak Brilliant
Ціни на Ravak Brilliant |
---|---|---|---|---|
Ravak Brilliant 80x80 ліва | від 21 328 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravak Brilliant 80x80 права | від 21 328 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravak Brilliant 80x100 ліва | від 20 347 грн. | 11 пропозицій | ||
Ravak Brilliant 80x100 права | від 20 348 грн. | 10 пропозицій | ||
Ravak Brilliant 80x110 ліва | від 21 221 грн. | 11 пропозицій | ||
Ravak Brilliant 80x110 права | від 24 252 грн. | 5 пропозицій | ||
Ravak Brilliant 80x120 ліва | від 25 215 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravak Brilliant 80x120 права | від 25 215 грн. | 9 пропозицій | ||
Ravak Brilliant 90x90 ліва | від 23 323 грн. | 5 пропозицій | ||
Ravak Brilliant 90x90 права | від 23 770 грн. | 6 пропозицій | ||
Ravak Brilliant 90x120 ліва | від 22 936 грн. | 9 пропозицій | ||
Ravak Brilliant 90x120 права | від 22 936 грн. | 10 пропозицій | ||
Ravak Brilliant 100x100 ліва | від 24 800 грн. | 7 пропозицій | ||
Ravak Brilliant 100x100 права | від 24 800 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →