Душова кабіна Ravak Brilliant 90x90 кутова (3U277A00Y1)
Фото 5 | 30 060 грн. Купити! Душова кабіна Ravak Brilliant BSKK4-90 хром + скло Transparent (3U277A00Y1Winco.com.uaЗ нами 1 рік (Львів) Поскаржитись |
Ravak Brilliant BSKK4-90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості душової кабіни Ravak Brilliant BSKK4-90:
- AntiCalc — технологія захисту скла від вапняних відкладень (водовідштовхувальний бар'єр)
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
Модификації Ravak Brilliant
Ціни на Ravak Brilliant |
---|---|---|---|---|
Ravak Brilliant 80x80 ліва | від 27 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Ravak Brilliant 80x80 права | від 21 386 грн. | 2 пропозиції | ||
Ravak Brilliant 90x90 кутова | від 30 060 грн. | 1 пропозиція | ||
Ravak Brilliant 90x90 ліва | від 28 690 грн. | 1 пропозиція | ||
Ravak Brilliant 90x90 права | від 28 690 грн. | 1 пропозиція | ||
Ravak Brilliant 100x100 кутова | від 29 260 грн. | 1 пропозиція | ||
Ravak Brilliant 100x100 ліва | від 29 570 грн. | 1 пропозиція | ||
Ravak Brilliant 100x100 права | від 29 570 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →