Змішувач Ravak Chrome CR 016.00 (X070054)
Фото 3 |
Ravak Chrome CR 016.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Chrome CR 016.00
Усі ціни 14 →Ravak Ravak Chrome CR 016.00 X070054 | 9 073 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний RAVAK хром латунь X070054 | 9 073 грн. |
Змішувач для кухні та раковини Ravak Chrome CR 016.00 (X070054) X070054 | 9 073 грн. |
Ravak Ravak Змішувач CHROME д/кухні (CR 016.00) - X070054 | 8 014 грн. |
Змішувач для раковини/кухонної мийки 265 мм, хром Ravak Chrome CR 016.00 X | 9 073 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →