Змішувач Ravak Chrome CR 064.00 (X070095)
Ravak Chrome CR 064.00 |
|
Перемикач дозволяє перемикатися з верхнього душу на ручний. Блокуюча кнопка на голівки термостата перешкоджає включенню води з температурою вище ніж 38 °C
Купується окремо прихована частина для внутрішнього монтажу. Змішувач підходить до ванн (заповнення переливом та висновок для ручного душа) або душових куточків з фіксованим і ручним душем
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Chrome CR 064.00
Усі ціни 10 →Ravak Ravak Chrome CR 064.00 X070095 | 8 041 грн. |
Змішувач прихованого монтажу термостатичний RAVAK хром латунь 210x150мм X0 | 8 041 грн. |
Термостат для душу НЧ+СЧ Ravak Chrome CR 064.00 (X070095) X070095 | 5 629 грн. |
Ravak Ravak Змішувач CHROME д/душу термостатичний прихов. монтажу без змін | 5 628 грн. |
Змішувач для душу Ravak Chrome CR 064.00 X070095 | 5 629 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →