Верхній душ Ravak Chrome 984.00
Ravak Chrome 984.00 Chromeвеликий верхній душ |
|
Система очищення форсунок: EasyClean (для усунення водного каменю). Різьбове з'єднання — G 1/2"
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Chrome 984.00
Усі ціни 7 →Верхній душ Ravak Chrome 984.00 (X07P336) X07P336 | 7 568 грн. |
Ravak Ravak Верхній душ SLIM CHROME, 30 см, круглий (984.00) - X07P336 | 6 104 грн. |
Ravak Ravak Chrome 984.00 30 | 7 568 грн. |
Верхній душ RAVAK Slim, Chrome 984.00 круглый,300 мм, хром X07P336 | 5 779 грн. |
Верхний душ Ravak 984.00 X07P336 | 7 568 грн. |
Верхній душ RAVAK Chrome 984.00 X07P336 | 7 224 грн. |
Верхній душ Ravak Chrome 300 мм (X07P336) | 7 568 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →