Ванна Ravak Classic 160x70 см
Фото 6 |
Ravak Classic 160x70 |
|
Додатково може комплектуватися бічною панеллю і ніжками, гідромасажною системою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Classic 160x70 см
Усі ціни 9 →Ванна акрилова Ravak Classic 160x70 C531000000 | 20 898 грн. |
Ванна Ravak Classic N 160х70 см C531000000 | 20 898 грн. |
Ravak Ravak Ванна акрил. CLASSIC 160x70 N - C531000000 | 16 717 грн. |
Ванна акрилова RAVAK CLASSIC 160x70 N (C531000000) | 16 718 грн. |
Ванна Ravak Classic 160x70 N (C531000000) | 18 468 грн. |
ще 4 пропозиції
0 0 1 4 |
Зручна Фронтальна панель погано триматися Vlad: |
Показано 1 з 5 відгуків
ще 4 відгуки
Модификації Ravak Classic
Ціни на Ravak Classic |
---|---|---|---|---|
Ravak Classic 120x70 см | від 11 498 грн. | 7 пропозицій | ||
Ravak Classic 140x70 см | від 13 209 грн. | 8 пропозицій | ||
Ravak Classic 150x70 см | від 15 239 грн. | 5 пропозицій | ||
Ravak Classic 160x70 см | від 16 717 грн. | 9 пропозицій | ||
Ravak Classic 170x70 см | від 17 853 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Найкраще було не брати панель, а закласти плиткою.