Змішувач Ravak Classic CL 011.00
Фото 5 |
Ravak Classic CL 011.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Classic CL 011.00
Усі ціни 13 →Ravak Ravak Classic CL 011.00 X070081 | 5 160 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний RAVAK CLASSIC хром латунь з донним | 5 160 грн. |
Змішувач для раковини Ravak Classic CL 011.00 (X070081) X070081 | 5 160 грн. |
Ravak Ravak Змішувач CLASSIC д/раковини з відкріванням стоку (CL 011.00) - | 5 159 грн. |
Змішувач для раковини 153 мм, з відкриванням стоку, хром Ravak Classic CL | 5 160 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →