Змішувач Ravak Classic CL 016.00
Ravak Classic CL 016.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Classic CL 016.00
Усі ціни 11 →Ravak Ravak Classic CL 016.00 X070085 | 5 031 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний RAVAK CLASSIC хром латунь X070085 | 4 781 грн. |
Змішувач для кухні Ravak Classic CL 016.00 (X070085) X070085 | 5 031 грн. |
Ravak Ravak Змішувач CLASSIC д/кухні без відкріванням стоку (CL 016.00) - | 4 033 грн. |
Змішувач для раковини/кухонної мийки 393 мм, хром Ravak Classic CL 016.00 | 4 773 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →