Змішувач Ravak Classic CL 065.00
Ravak Classic CL 065.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Classic CL 065.00
Усі ціни 8 →Вбудований змішувач для ванни Ravak Classic (X070088) X070088 | 5 074 грн. |
Ravak Ravak Змішувач CLASSIC д/прих.монтажу з перемикачем для R-box (CL 06 | 4 033 грн. |
Змішувач для душу Ravak Classic CL 065.00 X070088 | 3 818 грн. |
Змішувач для ванни/душу Ravak Classic CL.065.00 з R-box (X070088) | 5 490 грн. |
Смеситель скрытого монтажа Ravak Classic CL.065.00 X070088 | 5 074 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →