Унітаз Ravak Classic X01671
Фото 7 |
Ravak Classic X01671 |
|
Гарантія від виробника: 10 років. Матеріал: одношарова кераміка, глазур без додаткової обробки. Унітаз має систему "Click", яка дозволяє легко зняти сидіння одним рухом
Сидіння з кришкою в комплект не входить. Монтаж: унітаз надівається на шпильки в стіні, вбудований механізм фіксує виріб і необхідно виконати тільки затяжку
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Classic X01671
Усі ціни 9 →Унітаз підвісний безобідковий білий RAVAK Classic RimOff без сидіння X0167 | 11 653 грн. |
Ravak Ravak Чаша підвісного унітазу WC CLASSIC RIMOFF - X01671 | 9 893 грн. |
Чаша підвісного унітазу WC CLASSIC RIMOFF X01671 | 11 653 грн. |
Унитаз подвесной Ravak Classic RimOff (X01671) X01671 | 11 653 грн. |
Унітаз підвісний RAVAK Classic RimOff X01671 без сидіння | 11 653 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →