Умивальник Ravak Comfort 600 XJX01260001 600 мм
Фото 6 |
Ravak Comfort 600 XJX01260001 600 мм800 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Comfort 600 XJX01260001 600 мм
Усі ціни 7 →Умивальник врізний RAVAK Comfort на стільницю 600x460x36мм прямокутний біл | 7 765 грн. |
Раковина Ravak Comfort 600 60 см (XJX01260001) XJX01260001 | 8 170 грн. |
Ravak Ravak Раковина COMFORT 600, 60х46 см - XJX01260001 | 6 250 грн. |
Раковина Ravak Comfort 600 60 см (XJX01260001) XJX01260001 | 7 248 грн. |
Керамический умывальник Ravak Comfort 600 белый XJX01260001 | 7 396 грн. |
Раковина RAVAK Comfort 600 XJX01260001 біла | 7 396 грн. |
Умивальник врізний RAVAK Comfort на стільницю 600x460x36мм прямокутний біл | 7 730 грн. |
Модификації Ravak Comfort 600 XJX01260001
Ціни на Ravak Comfort 600 XJX01260001 |
---|---|---|---|---|
Ravak Comfort 600 XJX01260001 600 мм | від 6 250 грн. | 7 пропозицій | ||
Ravak Comfort 800 XJX01280001 800 мм | від 7 812 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →