Душова система Ravak DS 090.00
Ravak DS 090.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak DS 090.00
Усі ціни 12 →Душова система без змішувача RAVAK 200мм латунна хром X07P232 | 11 653 грн. |
Душова система Ravak DS 090.00 (X07P232) X07P232 | 12 255 грн. |
Ravak Ravak Двигуном душова штанга (DS 090.00) - X07P232 | 9 847 грн. |
Душова система RAVAK DS 090.00 хром X07P232 | 11 653 грн. |
Душова штанга рухома Ravak DS 090.00 (X07P232) | 13 340 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Ravak DS 090.00:
- Перемикач на 2 положення (ручний/верхній душ)
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean)
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →