Ванна Ravak Formy 01 170x75 см (C691000000)
Відео 1Фото 3 |
Ravak Formy 01 170x75 170x75 см180x80 см |
|
Додатково може комплектуватися бічною панеллю і ніжками, гідромасажною системою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Formy 01 170x75 см
Усі ціни 14 →Ванна Formy 01 170x75 C691000000 | 18 017 грн. |
Ванна Ravak Formy 01 170x75 см (C691000000) C691000000 | 18 017 грн. |
Ванна акрилова Ravak Formy 01 170х75 см C691000000 | 20 167 грн. |
Ravak Ravak Ванна акрил. FORMY 01 170х75 - C691000000 | 17 041 грн. |
Ванна акрилова RAVAK FORMY 01 170x75 (C691000000) | 20 167 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ravak Formy 01
Ціни на Ravak Formy 01 |
---|---|---|---|---|
Ravak Formy 01 170x75 см | від 17 041 грн. | 14 пропозицій | ||
Ravak Formy 01 180x80 см | від 18 162 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →