Умивальник Ravak Formy 01 600 600 мм (XJL01260000)
Фото 3 |
Ravak Formy 01 600 500 мм600 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Formy 01 600 600 мм
Усі ціни 17 →Умивальник накладний Ravak Formy 01 600 D white XJL01260000 | 6 500 грн. |
Умивальник Ravak FORMY 01 600 D без переливу XJL01260000 | 10 578 грн. |
Умивальник накладний RAVAK FORMY 01 600x390x140мм прямокутний білий XJL012 | 10 578 грн. |
Раковина Ravak Formy 01 600 60 см (XJL01260000) XJL01260000 | 10 578 грн. |
Ravak Ravak Раковина FORMY 01 600 D, 60х39 см, без переливу - XJL01260000 | 7 067 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Ravak Formy 01 600
Ціни на Ravak Formy 01 600 |
---|---|---|---|---|
Ravak Formy 01 500 500 мм | від 6 863 грн. | 9 пропозицій | ||
Ravak Formy 01 600 600 мм | від 6 453 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →