Тумба під умивальник Ravak Formy 800
Фото 8 |
Ravak Formy 800 |
|
Раковина купується окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Formy 800
Тумба для раковини Ravak Formy 800 біла (X000001029) X000001029 | 56 803 грн. |
Ravak Ravak Шафка д/раковини SD FORMY 800, 80х55х22 см, білий - X000001029 | 32 616 грн. |
Тумба для раковины Ravak Formy 800 белая (X000001029) X000001029 | 31 816 грн. |
Тумба под умывальник Ravak Formy 800 белая X000001029 | 56 803 грн. |
Шафка під умивальник SD 800 FORMY white, RAVAK (X000001029) | 56 803 грн. |
Модификації Ravak Formy 800
Ціни на Ravak Formy 800 |
---|---|---|---|---|
Ravak Formy 800 | від 31 816 грн. | 5 пропозицій | ||
Ravak Formy 1000 | від 28 259 грн. | 9 пропозицій | ||
Ravak Formy 1200 | від 43 320 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →