Душова кабіна Ravak Matrix 100x100 ліва
Відео 1Фото 22 |
Ravak Matrix MSDPS-100x100 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Matrix 100x100 ліва
Усі ціни 9 →Душова кабіна Matrix MSDPS-100/100 L сатин + Transparent 0WLAAU00Z1 | 44 591 грн. |
Душова кабіна RAVAK Matrix MSDPS-100/100 L квадратна, ліва 1000x1000 мм h1 | 43 301 грн. |
Душевая кабина RAVAK Matrix MSDPS-100/100 L квадратная, левая 1000x1000 мм | 34 331 грн. |
Ravak MATRIX MSDPS-100/100 L БЕЛЫЙ+TRANSPARENT 0WLAA100Z1 | 43 301 грн. |
Душова кабіна Matrix MSDPS-100/100 L білий + Transparent 0WLAA100Z1 | 43 301 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової кабіни Ravak Matrix MSDPS-100x100 L:
- Профіль – білий, полірований алюміній, сатин
Модификації Ravak Matrix
Ціни на Ravak Matrix |
---|---|---|---|---|
Ravak Matrix 100x80 ліва | від 28 204 грн. | 18 пропозицій | ||
Ravak Matrix 100x80 права | від 32 542 грн. | 11 пропозицій | ||
Ravak Matrix 100x100 ліва | від 34 331 грн. | 9 пропозицій | ||
Ravak Matrix 100x100 права | від 34 330 грн. | 14 пропозицій | ||
Ravak Matrix 110x80 ліва | від 33 230 грн. | 7 пропозицій | ||
Ravak Matrix 110x80 права | від 33 506 грн. | 6 пропозицій | ||
Ravak Matrix 120x80 ліва | від 34 159 грн. | 11 пропозицій | ||
Ravak Matrix 120x80 права | від 34 159 грн. | 10 пропозицій | ||
Ravak Matrix 120x90 ліва | від 35 191 грн. | 16 пропозицій | ||
Ravak Matrix 120x90 права | від 35 501 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →