Душовий піддон Ravak Modena 90 ST XAU0000011
Ravak Modena 90 ST XAU0000011 |
|
Антибактеріальне покриття
Піддон підходить до душовій кабіні Ravak X-Uni XU2RV2-90
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Modena 90 ST XAU0000011
Ravak Ravak Піддон MODENA 90 ST, квадратний - XАU0000011 | 6 698 грн. |
Піддон для душової кабіни RAVAK Modena ST 90x90x16см квадратний акриловий | 7 543 грн. |
Душевой поддон Ravak Modena 90 ST XAU0000011 | 8 557 грн. |
Душовий піддон RAVAK Modena 90 ST квадратний (XAU0000011) | 6 699 грн. |
Піддон для душової кабіни RAVAK Modena ST 90x90x16см квадратний акриловий | 7 543 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →