Умивальник Ravak Natural Duo 1200 1200 мм (XJO01212000)
Фото 7 |
Ravak Natural Duo 1200 |
|
Необхідно використовувати нерухомий злив для умивальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Natural Duo 1200 1200 мм
Усі ціни 11 →Раковина підвісна Ravak Natural Duo 120 см XJO01212000 | 17 544 грн. |
Умивальник підвісний RAVAK NATURAL DUO 1200x450x140мм прямокутний білий XJ | 16 677 грн. |
Ravak Ravak Раковина NATURAL DUO 1200, 120х49 см, з відварами без переливу | 13 662 грн. |
Умивальник Ravak Natural Duo 1200 XJO01212000 | 16 168 грн. |
Ravak Natural Duo 1200 120 XJO01212000 | 18 080 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Ravak Natural Duo 1200
Ціни на Ravak Natural Duo 1200 |
---|---|---|---|---|
Ravak Natural 500 500 мм | від 7 340 грн. | 7 пропозицій | ||
Ravak Natural 800 800 мм | від 12 280 грн. | 9 пропозицій | ||
Ravak Natural Duo 1200 1200 мм | від 13 662 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →