Душовий піддон Ravak Perseus A027701210
Фото 3 |
Ravak Perseus A027701210 |
|
Виготовлений з матеріалу з антибактеріальними властивостями "Antibac"
Можлива установка на ніжки або в підлогу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Perseus A027701210
Усі ціни 7 →Ravak Ravak Піддон акрил. PERSEUS 90 LA, квадратний - A027701210 | 8 360 грн. |
Душевой поддон RAVAK Galaxy PERSEUS 90 LA квадратный, 900x900 мм белый A02 | 10 010 грн. |
Піддон для душової кабіни RAVAK Perseus LA 90x90x12см квадратний акриловий | 12 513 грн. |
Душовий піддон Ravak Perseus-90 LA (A027701210) | 8 370 грн. |
Душевой поддон Ravak Galaxy 90х90 см Perseus 90 LA (A027701210) A027701210 | 8 759 грн. |
Душовий піддон RAVAK PERSEUS 90 LA A027701210 | 12 513 грн. |
Піддон для душової кабіни RAVAK Perseus LA 90x90x12см квадратний акриловий | 12 513 грн. |
Модификації Ravak Perseus A027701210
Ціни на Ravak Perseus A027701210 |
---|---|---|---|---|
Ravak Perseus A024401210 | від 7 680 грн. | 2 пропозиції | ||
Ravak Perseus A027701210 | від 8 360 грн. | 7 пропозицій | ||
Ravak Perseus A02AA01210 | від 9 241 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →